Трекери
КУПИТИ ТРЕКЕР
Bi Trek
530 R
Визначає координати, швидкість, пробіг, забезпечує збір даних від додаткового обладнання і датчиків та передає всю інформацію на сервер по GPRS каналу.
BI 810 TREK
Пристрій забезпечує якісний трекінг, контроль роботи запалювання, датчиків рівня пального та інших периферійних пристроїв, має зовнішні антени. При втраті мобільного зв'язку записує та зберігає 65 000 записів (кілька тижнів), і автоматично передає дані на сервер після відновлення зв'язку
Bi Trek
BI 820 TREK
Пристрій забезпечує якісний трекінг, контроль роботи запалювання, датчиків рівня пального та інших периферійних пристроїв, має внутрішні антени. При втраті мобільного зв'язку записує та зберігає 65 000 записів (кілька тижнів), і автоматично передає дані на сервер після відновлення зв'язку
Bi Trek
BI 868 TREK
Пристрій забезпечує якісний трекінг, контроль роботи запалювання, датчиків рівня пального та інших периферійних пристроїв, має внутрішні антени. При втраті мобільного зв'язку записує та зберігає 65 000 записів (кілька тижнів), і автоматично передає дані на сервер після відновлення зв'язку. Захист ланцюгів живлення на рівні преміум моделі
Bi Trek
BI 910 TREK
Пристрій забезпечує якісний трекінг, контроль роботи запалювання, датчиків рівня пального та інших периферійних пристроїв, має зовнішні антени. При втраті мобільного зв'язку записує та зберігає 65 000 записів (кілька тижнів), і автоматично передає дані на сервер після відновлення зв'язку.
Bi Trek
BI 920 TREK
Пристрій забезпечує якісний трекінг, контроль роботи запалювання, датчиків рівня пального та інших периферійних пристроїв, має внутрішні антени. При втраті мобільного зв'язку записує та зберігає 65 000 записів (кілька тижнів), і автоматично передає дані на сервер після відновлення зв'язку.
Bi Trek
Teltonika FMB 140
FMB 140 - вдосконалений GSM/GNSS/Bluetooth трекер з вбудованим модулем зчитування CAN даних, який дозволяє передавати в систему моніторингу не тільки координати, швидкість і стан напруги, але ще зчитувати дані з CAN шини автобусів, легкових та вантажних автомобілів.
Teltonika
Teltonika FMB 125
FMB 140 - вдосконалений GSM/GNSS/Bluetooth трекер з вбудованою антеною і акумуляторною батареєю для резервування живлення, який дозволяє передавати в систему моніторингу координати, швидкість і стан напруги. Модель розрахована на експлуатацію спільно з пристроями, які підключаються до портів RS232 / RS485.
Teltonika
Teltonika FMP 100
FMP 100 - Трекер Plug and Play з підключенням GNSS/GSM/Bluetooth і роз'ємом живлення прикурювача для легкого встановлення. Він ідеально підходить для відстеження легкових авто в таких галузях, як служба кур'єрської доставки, оренда і лізинг автомобілів.
Teltonika
Teltonika FMB 920
Teltonika FMB920 - це компактний інтелектуальний трекер з підтримкою Bluetooth, вбудованими GNSS і GSM антенами з високим рівнем посилення і вбудованим резервним акумулятором. FMB920 призначений для відстеження легкових транспортних засобів в таких сферах, як страхова телематика, оренда автомобілів, відновлення викрадених автомобілів, послуги громадської безпеки, транспорт служб доставки, таксі і багато чого іншого.
Teltonika
Bi Trek
530 C
Зовнішньо схожий з трекером 530 R, виконує всі ті самі функції, але має можливість підключення до CAN-шини транспортного засобу.
Датчик рівня палива
КУПИТИ ДАТЧИК
RCS
Датчик рівня палива EPSILON ES-H
Датчик призначений для вимірювання рівня палива в паливних баках транспортних засобів і стаціонарних паливосховищах. Може використовуватися в складі систем контролю за витратою палива і систем супутникового GPS - моніторингу транспорту.
За принципом вимірювання датчик рівня палива EPSILON належить до ємнісного типу.
СAN-зчитувачі
КУПИТИ ЗЧИТУВАЧ
CANReader
CANReader призначений для безконтактного зчитування даних з CAN-шини транспортного засобу і формування вихідного сигналу, ідентичного зчитаному. При цьому підключення відбувається без прямої врізки в дроти сигнальних ліній CAN-шини не порушуючи ізоляції електричних дротів транспортного засобу
Датчики навантаження на вісь
КУПИТИ ДАТЧИК
Датчик GNOM DP
Для механічної підвіски
Призначений для визначення навантаження на вісь і маси вантажу на автомобілях з ресорною підвіскою. Датчик інтегрується у систему моніторингу і видає дані у вигляді аналогового сигналу. Датчик встановлюється на задню вісь чи задній візок для моніторингу навантаження та маси вантажу.
Датчик GNOM DDE
Для пневматичної підвіски
Датчик тиску GNOM DDE використовується в машинах, обладнаних пневматичною підвіскою для визначення навантаження на вісь і маси вантажу в системі телематики.
Датчик вимірює тиск в пневмоблоках чи пневмомережі транспортного засобу і передає дані у вигляді аналогового сигналу.
Датчик GNOM DP S7
Для механічної підвіски
Бездротовий датчик навантаження на вісь GNOM DP S7 виконує ідентичну роль інших датчиків, але в ньому присутня бездротова передача даних за технологією S7 або Bluetooth-канал.
Датчик GNOM DDE S7
Для пневматичної підвіски
Бездротовий датчик навантаження на вісь GNOM DDE S7 виконує ідентичну роль інших датчиків, але в ньому присутня бездротова передача даних за технологією S7 або Bluetooth-канал.
Потокові ваги
КУПИТИ ПОТОКОВІ ВАГИ
Потокові ваги
Призначені для підрахунку ваги зерна в процесі його вивантаження з комбайна в зерновоз. Підходять для різних видів зерна. Виключають можливість крадіжки зерна під час його вивантаження.
Мобільні ваги для комбайну
Додаткове обладнання
КУПИТИ ОБЛАДНАННЯ
Датчик температури
Цифровий датчик температури вкрай зручний для використання в системах екологічного контролю, моніторингу температури та аналізу роботи.
Додаткове обладнання
Ідентифікатор причіпного обладнання
Виконаний з використанням технології BLE і призначений для бездротової ідентифікації причіпного обладнання, яке може використовуватися трактором, тягачем або іншою технікою.
Додаткове обладнання
Мітка магнітна
Призначений для ідентифікації причіпного обладнання, яке може використовуватися трактором, тягачем або іншою технікою.
Додаткове обладнання
Зчитувач безконтактних карт (RFID)
Зчитувач карт ідентифікації водіїв в корпусі підвищеної міцності для зовнішньої установки, ступінь захисту від впливу зовнішнього середовища - IP65
Додаткове обладнання
Ідентифікатор-брелок з безконтактним чіпом
Це електронний пластиковий брелок-ключ, в основну частину якого вбудований безконтактний чіп

Додаткове обладнання
Обладанання для АЗС
КУПИТИ ОБЛАДАНАННЯ
Рівнемір
Рівнеміри для бензину, дизеля, нафтопродуктів ще називають індикаторами рівня. Це обладнання, яке дозволяє контролювати рівень рідини в місткостях, резервуарах, вимірювати його, а часто і ще ряд параметрів палива (щільність, температуру)
Обладнання для АЗС
Комерційна паливозаправна колонка
Обладнання для АЗС
ОТРИМАЙТЕ ДЕТАЛЬНУ ТА ЗРОЗУМІЛУ
КОМЕРЦІЙНУ ПРОПОЗИЦІЮ
Автоматизуємо
ваш бізнес!
Натискаючи кнопку "Обговорити проєкт" ви даєте згоду
на обробку персональних даних.
м. Житомир, вул. Покровська, 203а (другий поверх)
067 403 84 18
Відділ збуту
Пишіть, відповімо протягом 5 хвилин.
Дивіться також...
© 2024 • ТОВ "АВТОДОЗОР"
м. Житомир, вул. Покровська, 203а
м. Київ, проспект Соборності, 15
Карта сайту
Політика Конфіденційності