Все
Про обладнання
Сервісне обслуговування
Технічна підтримка
Участь у виставках
Життя компанії
Про програмне забезпечення
Контроль умов лізингу - автоматизовано і безпечно!
Миттєвий аналіз порушень умов лізингового договору, надсилання звітів лізингодавцю - все в одному додатку. Точне виконання умов - завжди на першому плані.

Звіт двигуна - надійність та ефективність
Максимальний контроль часу роботи двигуна, навіть на холостому ходу. Безпека та оптимізація парку техніки - наш пріоритет.

Безпека на вищому рівні
Дистанційне блокування двигуна в разі потреби. Практично 100% визначення викраденого транспорту. Ваша безпека - у наших руках!

Постійний контроль за транспортом
Визначайте місцеперебування, роботу та стан транспорту у режимі реального часу. Зробіть ваш флот максимально продуктивним.

Дані, аналітика, звіти - все в одному місці
Набір усіх даних, аналітика та звіти доступні з можливістю інтеграції в інші системи баз даних. Контроль на новому рівні!
Обирайте AVTODOZOR - Ваш надійний партнер у світі ефективного лізингу транспорту!
Поглиблене відстеження кожного кроку
лізингового транспорту за будь-який період.
Лізинговий транспорт в
надійних руках з AVTODOZOR
ОПИС
В AVTODOZOR ми надаємо вам не лише передові телематичні рішення, але і можливість швидко освоїти їх за допомогою наших відеоуроків.

Наші відеоуроки - це ефективний і простий шлях освоїти функції нашого програмного забезпечення. Навчіться швидко та ефективно використовувати систему, отримайте ключові навички для оптимізації вашого бізнесу. Успішно керуйте автопарком і залишайтеся в темпі технологічних змін.
Надаємо повний пак по клієнтському
користуванню нашим програмним забезпеченням.
Навчаємо клієнтів функціоналу
програмного забезпечення
ОПИС