Повідомлення про помилку

Notice: Undefined offset: 1 in counter_get_browser() (line 70 of /home/avtodoz/avtodozor-gps.com.ua/www/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).

Програмне забезпечення

Програмне забезпечення DozoR

GPS моніторинг і управління службовим транспортом — інструмент менеджменту компанії, яка орієнтована на отримання прибутку та постійний розвиток. В країнах Європи використання подібних систем вже давно довело реальну ефективність і вигоду використання інструмента для оптимізації бізнес-процесів. При доступності та простоті встановлення програми, затрати на впровадження й активацію, а також на навчання керуванням окупаються достатньо швидко. Протягом одного місяця, фінансові й часові ресурси стають повністю виправданими.

Управління автопарком за допомогою програми DozoR

Сучасні технології й інноваційні рішення, які постійно вводяться в цифровий світ, диктують нові правила і умови розвитку компанії, які стараються позиціонувати себе, як ті, що  постійно розвиваються. Можливості технологій, представлених на сучасному ринку, дозволяють вирішувати глобальні проблеми та питання економії, а також оптимізація ресурсів у найкоротші терміни. Однією з таких розумних, швидких і необхідних програм являється DozoR.

 DozoR - сучасний інструмент GPS моніторингу, який гарантовано забезпечує користувача актуальною інформацією про кожну одиницю в автопарку, на яку встановлено відповідне обладнання. Подібне програмне забезпечення стає рішенням, яке дозволяє впливати на розміри прибутку підприємства і при цьому значно мінімізувати його витрати.    

Додатковою перевагою програми є відсутність необхідності в привабленні до роботи додаткових людських ресурсів чи забезпечення постійного контролю з боку сторонньої організації. 

Переваги використання DozoR

Монтаж електронного блоку невеликих розмірів у автомобіль, дозволяє в режимі реального часу здійснювати контроль і отримувати постійно актуальну інформацію про транспортний засіб, а також мати можливості: 

 • Відстежувати маршрут переміщення, швидкість, місце і тривалість зупинки, витрати палива і зберігати відповідні дані в системі.

 • Отримувати дані про здійснення несанкціонованого маршруту.

 • Переглядати на електронній карті маршрут переміщення об'єкта.

 • Контролювати залишки палива в баку під час роботи транспортного засобу.

 • Постійно підтримувати високий рівень безпеки транспортного засобу і вантажу в ньому.

 • Контролювати показники датчиків, які відображають інформацію про витрати палива, температурний режим, оберти, напруги бортової мережі.

 • Формування необхідних для аналізу та наступного виправлення помилок в роботі звітів, таких як: за рухом (спільного, по днях, по населених пунктах і детальний), по зупинках, зонах, подіях, маршрутах, паливу, аграрного звіту.

 • Експорту будь-якого зі сформованих звітів в пакет MS Office Word чи Excel, а також можливість відкриття його за допомогою інтернет-браузера. 

Функції системи DozoR

Таким чином, основні задачі, які вирішує програмне забезпечення DozoR зводяться до: 

 •  Управління, аналізу і можливості відстежування стану кожного з контролюємих об'єктів.

 • Підвищення ефективності використання транспортного засобу.

 • Можливості зниження створених позаштатних ситуацій, оперативного реагування у випадку їх виникнення і можливості миттєвого маневру з  метою усунення, як самої дії, так і отриманих наслідків. 

 • Контролю палива і запобігання викрадення. 

 • Коригування маршрутів і відображенню ефективності введення поправок.    

Будь-яка дія, що здійснюється транспортним засобом, який підключений до системи навігації, можна відстежувати і проконтролювати в режимі реального часу.  

Особа, яка здійснює роботу з програмою DozoR, в зручний час чи відповідно до запрограмованого режиму формує звіти, на основі яких можна аналізувати й постійно вносити зміни в роботу автопарку та зайнятого персоналу. За підсумком, подібна програма здібна підвищити рентабельність і конкурентоздатність всього підприємства.