background

Модернізація паливозаправників і стаціонарних АЗС

Найчастіше компанії не готові інвестувати кошти в нові мобільні або стаціонарні паливороздавальні колонки, які відразу комплектуються всіма необхідними елементами. Наша команда пройшла навчання та зробила перший крок до комплексного обліку палива на підприємствах.

До існуючого обладнання на паливороздавальній колонці підключаються певні компоненти. Їх перелік визначається залежно від стану колонки та встановленого обладнання.

GPS-трекер - це основний засіб збору даних з паливороздавальної колонки і передає дані на сервер. Пристрій знімання сигналу з встановлених лічильників передає інформацію по фактично відпущеному пальному через лічильник. RFID-зчитувач на видачу пального визначає, хто саме отримував пальне, коли і в якій кількості. Система налаштовується таким чином, щоб не дозволяти видачу пального при відсутності дозволеної RFID-карти. Зчитувачі підбираються залежно від конструкції.

На деяких підприємствах ми встановлюємо датчики рівня пального в ємності - як в цистерну бензовозу, так і в стаціонарні ємності на АЗС. Це допомагає фіксувати рівень пального в ємностях і відслідковувати надходження пального як при постачанні пального в стаціонарні ємності, так і в при відвантаженні пального зі стаціонарних АЗС в мобільні паливозаправники і техніку, фіксувати поточні залишки пального в ємностях.

Також можливе встановлення на об’єкти обладнання, яке дозволяє здійснювати фото- або відеофіксацію в моменти здійснення заправок.

Впровадження на підприємстві системи обліку палива дозволяє:

- Мінімізувати збитки при прийманні палива на власну АЗС від постачальника (температурні і інші ризики).

- Виключити зловживання персоналу на етапі зберігання і видачі палива на бензовоз.

- Виключити можливість «недоливу» палива на етапі заправки кінцевих споживачів в результаті змови заправника і водіїв.

- Створити повну систему контролю палива на всіх етапах його використання в господарській діяльності підприємства.