background

​Пожежна та техногенна безпека

Понад 8 років, одним з головних пріоритетів та напрямком діяльності компаній наших партнерів є протипожежні системи і комплекси заходів щодо забезпечення пожежної безпеки людей, підприємств і організацій, а також технічний контроль і обслуговування систем протипожежної безпеки.

Ми проводимо установку, ремонт і обслуговування засобів пожежної безпеки. Проводимо аналіз пожежних ризиків і забезпечуємо проведення навчання заходам пожежної безпеки. Здійснюємо розробку планів евакуації, вогнезахисні роботи, а також надаємо консультативні послуги в галузі пожежної безпеки.

Наша компанія, маючи багатий досвід роботи в галузі пожежної безпеки, кваліфіковані монтажні бригади і обслуговуючий персонал, зможе запропонувати вам зручний, швидкий і якісний сервіс по будь-якому питанню вашої пожежної безпеки.

Фахівці компанії з легкістю проведуть інтеграцію як нової, так і вже існуючої системи пожежної безпеки з іншими інженерними системами вашого об'єкту, забезпечать кваліфіковану підтримку і проконсультують з усіх виникаючих питань в ході проведення робіт, а також після їх завершення, проведуть пожежні випробування і забезпечать роботу пожежної сигналізації. Особливу увагу ми приділяємо профілактиці пожежної небезпеки, проведення навчання пожежної безпеки, як громадян, так і керівників організацій заходам пожежної безпеки і підвищення кваліфікації