background

Послуги

​Своєчасне виявлення небезпеки - запорука врятованих життів і майна.

Детальніше

​Системи охоронної сигналізації з виведенням на власні пульти централізованого нагляду і реагуванням власними групами швидкого реагування є найбільш ефективним рішенням захисту житла та майна від протиправних дій.

Детальніше

Дуже часто різноманітні компанії стикаються з необхідністю організації комплексної паливораздачі.

Детальніше

Компанія Автодозор - офіційний дилер компанії Технотон, здійснює ремонт і сервісне обслуговування продукції Технотон в Україні.

Детальніше

GPS/ГЛОНАСС моніторинг транспорту - послуга, яка полягає в підключенні трекера, який стає засобом контролю за автомобілем.

Детальніше

Послуга, яка дозволяє вирішувати одну з самих актуальних проблем будь-якого підприємства, на балансі якого знаходиться хоча б одна машина, не кажучи вже про ті фірми, які мають у своєму розпорядженні цілий автопарк — це нецільові перевитрати горючого.

Детальніше

Система супутникового моніторингу транспорту може бути організована за допомогою установки на автомобіль одного бортового термінала (трекера) чи датчика рівня палива.

Детальніше

Захист від викрадення - радіотермінали, що встановлюються на автомобілі допоможуть визначити точне місцезнаходження викраденого транспортного засобу, вантажу або будь-якого іншого цінного активу.

Детальніше

Персональний контроль — пристрої спеціального призначення, які дозволяють взяти під контроль роботу співробітників, транспорту та будь-якого рухомого предмету на виїзді.

Детальніше

Гарантійне і післягарантійне обслуговування — найважливіше для кожного клієнта питання, оскільки такі складні системи та пристрої мають бути забезпечені відповідною підтримкою з боку сервісної служби.

Детальніше