СИСТЕМИ GPS-МОНІТОРИНГУ ДЛЯ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ!

Супутникові системи моніторингу і контролю автотранспорту вже давно встигли зарекомендувати себе як надійні інструменти зменшення та оптимізації витрат для компаній з власними автопарками.

Однак якщо для великих аграрних холдингів і корпорацій GPS-моніторинг став уже невід'ємною частиною управління, але середні і дрібні підприємства в цій сфері ще не до кінця встигли переконатися в необхідності впровадження супутникових систем контролю автотранспорту. 

Дослідження, статистичні дані, показники конкретних підприємств показують нам ефективність такого вибору. Але навіть якщо власник або керівник аграрної компанії вже прийняв рішення про необхідність установки супутникової системи контролю, то питання про те, коли це найкраще зробити, може довгий час залишатися актуальним.

 

Коли ж найвигідніше впроваджувати системи GPS-моніторингу на своєму підприємство?

Для аграрного підприємства, як відомо, основний цикл робіт завершується збиранням врожаю. Саме цей момент можна вважати найсприятливішим для інвестицій в обладнання GPS-моніторингу.

Коли завершуються польові роботи і настає підсумковий період можна реально оцінити діяльність підприємства і подумати про можливість обладнанні сільськогосподарської техніки компанії супутниковою системою GPS. Саме на даному етапі варто вирішити, чи готові ви інвестувати кошти в наступний сезон, щоб в майбутньому оптимізувати витрати і забезпечити більш високі показники прибутковості.

Однак на цьому список факторів, чому вам варто задатися цим питанням саме зараз, не обмежується. Так, ви можете скористатися послугою тестування системи GPS-моніторингу на якійсь одній одиниці вашої техніки. Компанія Автодозор, займається продажем і установкою систем GPS, дає своїм клієнтам таку можливість. В середньому, період тестування становить від одного тижня до місяця. За цей час ви зможете прийняти зважене рішення, ґрунтуючись на власних висновках, а не на чужих словах і рекомендаціях.

Ще одне сприятливе умова для установки GPS-системи моніторингу і контролю сільськогосподарської техніки в цей період - це той факт, що взимку трактори і комбайни відправляються на обслуговування і ремонт, і можна буде провести всі роботи по установці без необхідності відриву техніки від виробництва. Це - можливість, не поспішаючи, якісно встановити і налаштувати супутникову систему моніторингу на аграрному підприємстві.

Більшість керівників аграрних компаній сходяться на думці, що установка системи GPS-контролю - ефективне рішення, яке слід реалізувати якомога раніше. Затягування процесу призводить до збільшення витрат в майбутньому.
Система GPS-моніторингу не є єдиним загальним для всіх рішенням. Інтегратори створюють і розробляють унікальну систему, яка адаптована не тільки під специфіку аграрного бізнесу, але також і під конкретне господарство з урахуванням використовуваної техніки, побажань керівництва і т.п. Таким чином, налаштування системи супутникового моніторингу на програмному рівні відповідають потребам певного клієнта.

А як щодо оплати?

Період кінця осені-початку зими сприятливий також і для оплати на вигідних умовах. Найчастіше умови оплати можуть варіюватися в залежності від кількості транспортних одиниць, на яких буде встановлена GPS-система. Чим більше автопарк, тим більше зацікавлена компанія з продажу GPS-систем в такому клієнтові і тим охочіше вона піде йому назустріч.

ТОВ "Автодозор" допоможе вам подбати про майбутнє свого аграрного підприємства заздалегідь, інвестуйте з вигодою і забезпечте собі гарний прибуток в наступному сезоні за допомогою GPS-системи моніторингу!