background

Астарта інвестувала $71 млн у розвиток зернової інфраструктури

15.01.2020 12:00

Наші постійні, дорогі клієнти - агропромисловий холдинг "Астарта", найбільший виробник цукру в Україні, в рамках інвестпрограми "Зерно Астарти", розпочатої в 2014 році, інвестував $ 71 млн у розвиток зернової інфраструктури.

Згідно з повідомленням компанії в соцмережі Facebook, за останні два роки в рамках інвестпрограми "Астарта" побудувала чотири елеватори в Полтавській і придбала Красилівський елеватор в Хмельницькій області.

"Програма з розвитку зернової інфраструктури, розпочато компанією в 2014 році, на сьогоднішній день реалізована у вигляді семи сучасних (як новозбудованих, так і модернізованих) елеваторів загальною потужністю 550 тис. Тонн, а також власного парку з 200 ж / д вагонів", - відзначили в агрохолдингу.

В цілому з початку програми компанія інвестувала в цей напрямок $ 71 млн.

"Починаючи" Зерно Астарти "як програму розширення потужностей для власних потреб, ми вийшли на рівень надання послуг і розвитку еко-систем, які утворюються навколо наших інфраструктурних об'єктів. І на цьому ми не зупиняємося - ми бачимо великі перспективи для розвитку і розглядаємо нові партнерські проекти в Чернігівській, Полтавській областях ", - цитується в повідомленні виконавчий директор" Астарти "Валерій Соколенко.

"Астарта" - вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність в восьми областях України. До його складу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком 243 тис. га і молочні ферми з 25 тис. голів великої рогатої худоби, сім елеваторів, біогазовий комплекс і завод з переробки сої в Полтавській області (ТОВ "Глобинський переробний завод").

Чистий прибуток "Астарти" за дев'ять місяців 2019 року склав EUR 4,3 млн, що майже в 3,4 рази нижче цього показника за аналогічний період 2018 року, а консолідована виручка виросла на 31,6% - до EUR 333,6 млн.